0(850) 885 1975
  • Urun1
  • Urun2
  • Urun3

Sıkça Sorulan Sorular

Aynı gün içerisinde birden fazla kullanılabilir mi ?

Günde 7 damladan fazla kullanılması tavsiye edilmemektedir.


 

En Uygun Fiyat Garantisi Verebiliyor musunuz ?

İşe yarayan ve orijinal üründe elbette en uygun fiyat garantisi veriyoruz çünkü bu ürün kendi markamızdır.


Kimler Musele Damlayı Kullanamaz ?

Kalp, şeker, tansiyon gibi kronolojik hastalığa sahip olan bireylerin bayan azdırmaya yardımcı olabilen damlamızı kullanmamalarını tavsiye ediyoruz.


Partner olmadan da Musele Kullanılabilir mi ?

Mastürbasyon yaparken de ürünümüzün kullanılması uygun olmaktadır.


Siparişim Ev veya İş Yerime mi gelmek Zorunda ?

Tabi ki hayır. İsterseniz ev, isterseniz iş adresinize gönderebiliriz. Fakat buralara gelmemesini istiyorsanız da size en yakın kargo şubesine göndeririz. Siz müsait olduğunuz zaman kargo şubesine gidip ürününüzü teslim alabilirsiniz.


Kargoyu Getiren Kişi, Kargo İçeriğini Biliyor mu?

Hayır. Siparişiniz depomuzda kargo poşetine koyulur ve kargo poşetinin ağzı kapatılır. Ağzını kapattığımız kargo poşetini açmaya hiç bir kişinin yasal hakkı bulunmamaktadır.


Kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim ?

Evet. Sizden herhangi bir kredi kartı bilgisi kesinlikle istemiyoruz. Kapıda kargoyu size getiren kargo görevlisine ödemenizi kredi kartınız ile güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.


Siparişim kaç gün içerisinde teslim edilecek ?

Verdiğiniz siparişler 24-48 saat aralığında kapınıza veya belirlediğiniz kargo şubesine teslim edilmektedir. Net zaman dilimi için telefon operatörlerimizden detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.


Toplu Ürün Siparişi Veriliyor mu ?

Elbette, toplu ürün almak, cinsel ürünler bayiliği almak veya arkadaşlarınız ile toplanıp Musele azdırmaya yardımcı damla almak istiyorsanız 444 39 21 numaralı danışma ve sipariş hattımızda bulunan operatör arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bayan Azdırıcı Damla Sipariş Hattı


bank